Teolliset- ja elintarvikekaasut ja hitsaus
Teollisten kaasujen ja hitsaustarvikkeiden tilaaminen

Vastaanotamme teollisten kaasujen ja hitsaustarvikkeiden tilaukset ja vastaamme tilauksiin liittyviin kysymyksiin. Palvelemme arkisin kello 8-15.30 

 
tilaukset@woikoski.fi
 
040 166 2023 

 Sähköinen tilauslomake: woikoskistore

Asiakaspalvelu

Autamme asiakastietoihin, laskutukseen ja vuokrasopimuksiin liittyvissä asioissa. Palvelemme arkisin kello 8-15.30 

 
asiakaspalvelu@woikoski.fi
 
040 166 2023

 

 

 

Myynti
myyntijohtaja Ville Mela +358 40 085 3060 ville.mela@woikoski.fi

Koko Suomi + 
alueet: Etelä-Savo, Pohjois-Savo, Pohjois-Karjalan eteläiset osat, Keski-Suomen pohjoisosat

aluemyyntipäällikkö Tarja Toivonen +358 40 575 4289 tarja.toivonen@woikoski.fi

Uusimaa, Kanta-Häme

aluemyyntipäällikkö Mika Suominen +358 40 548 2985 mika.suominen@woikoski.fi

Päijät-Häme, Kymenlaakso, Etelä-Karjala

aluemyyntipäällikkö Markus Juslin +358 40 656 5997 markus.juslin@woikoski.fi

Varsinais-Suomi, Satakunta

aluemyyntipäällikkö Tuomo Rauhio +358 400 389 766 tuomo.rauhio@woikoski.fi

Keski-ja Pohjois-Pohjanmaa, Kainuu, Lappi, Pohjois-Savon ja Pohjois-Karjalan pohjoisosat

Oy Woikoski Ab Juha Nykänen
Hitsaustuotepäällikkö Juha Nykänen +358 44 9760 046 juha.nykanen@woikoski.fi
aluemyyntipäällikkö Janne Kahila +358 40 656 5518 janne.kahila@woikoski.fi

Pirkanmaa, Keski-Suomi (eteläinen), Etelä-Pohjanmaa ja Pohjanmaa